20 yılı aşkın bir zamandır sektöründe faaliyet gösteren MODEL ÇELİK takım çalışması ve ekip ruhu ile pazar sartlarını dogru zaman ve dogru zeminde yakalamayı başarmış, yapmış oldugu yatırımlarla günümüzün başarılı firmalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.

MODEL ÇELİK en son gelismelere ayak uydurarak, gelisen teknolojiyi yakından takip etmis ve her zaman daha iyisini yapmaya çalışmıştır.

Bu dogrultuda daha ileriyi görerek tüketicinin istek ve zevklerini baz alarak, her kesimden tüketiciye hitap ederek pazarda kendisini kanıtlamayı başarmıştır.

Üretimde daima paylaşmayı, tüketimde ise kalite, estetik ve fiyat üçgenini kendisine ilke edinerek, değisen dünya ve değisen müşteri beklentilerine ve farklı kültürlere hitap etmeyi sürdürmekte olan MODEL ÇELİK misyonunu gelecekte de koruyacaktır.

Kaliteden ödün vermeden müsterilerine en iyisini sunmaya çalışan MODEL ÇELİK önümüzdeki yıllara da aynı hizmet anlayışı ile merhaba diyor. Firmayı tanıdığınızda farkı hissedecek,profesyonel bir anlayışla iş birliği yapmanın rahatlığını yaşıyacaksınız.